نتایج جستجو برای عبارت :

نام بعضی نفرات رزق روحم شده است

و بلاخره وقتشه یکی از برنامه‌هام برای سال جدید رو بگم:
اینکه از حذف کردن آدم‌ها از زندگیم نترسم و هرکسی که به نحوی مانعیه برای آرامش روحم و تلاش می‌کنه از خط قرمزهام رد شه بدون تعارف حذف کنم. :)
سال جدید قراره بیشتر بگم بیلاخ!
اگر بخواهم راستش را بگویم، دیگر نمی‌توانم، توانایی ادامه دادن و توانستن» را ندارم؛ تمام وجودم پر شده از تاریکی و اندوه، پر شده از تنفر، حسادت، و مرگ.
تنها کاری که ازم بر می‌آمد نشستن روی تختم و به روبرویم نگاه کردن بود جوری که امید من و محرک من، همین بود؛ نشستن روی تخت و زل زدن به روبرو، فرار از تمامی ترس‌ها و ناامیدی‌ها. اما حالا همین را هم نمی‌توانم انجام دهم، بدن خودم برای ذهن و روحم و راحت نیست و حس میکنم درونم پر از سیاهی شده و روحم در
رقابت های پاراوزنه برداری بانوان قهرمانی کشور با معرفی نفرات برتر در 6 دسته پیگیری شد. به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین؛ سومین دوره رقابت های پاراوزنه برداری بانوان قهرمانی کشور، یادبود پهلوان سیامند رحمان، تحت نظارت کمیته بین المللی پارالمپیک از صبح دیروز (دوشنبه نهم اسفند ماه) آغاز شد و نفرات برتر در 6 دسته به شرح زیر مشخص شدند:
دسته 45 کیلوگرم:
جوانانمقام اول: مهلا سلاجقهمقام دوم: مطهره صمدی
بزرگسالا
سلام به اولیا محترم و دانش آموزان عزیز.
امتحانات نوبت اول سال تحصیلی 1401-1400 به پایان رسید و نتایج و رتبه بندی کلاسی دانش آموزان مشخص شد.
بعضي از دانش آموزان موفق شدند نمرات خوبی کسب کنند و بعضي-متاسفانه- خوب عمل نکردند.
امیدواریم در نوبت بعدی همه دانش اموزان با تلاش و برنامه ریزی بتوانند نتیجه خوبی کسب کنند.
در ادامه رتبه های اول تا سوم هر کلاس را مشاهده کنید.
 
ادامه مطلب
سلام خدای مهربون 
تو دلم بمون نرو بیرون خواهش میکنم. من بهت خیلی احتیاج دارم. تنهام نذار. یه جوری هوام رو داشته باش که تا اخر این هدف مقدس برم و بدنم و روحم و خانواده ام و کل زمین و زمان باهام همراهی کنن. خدایا سالم باشم خودم و خانواده ام. خدایا کمکم کن. فقط از خودت بر میاد فقط از خودت. 
 
پ ن:‌وقتی بقیه فکر به فکر پیشرفت خودشونن بهتره که تو هم فقط به فکر پیشرفت خودت باشی.
         با احترام در راستای تحقق برنامه عملیاتی مصوب سالانه گروه آموزشی درس تربیت بدنی دوره دوم متوسطه در سال تحصیلی جاری در خصوص برگزاری مسابقه آن لاین با موضوع ارتقاء روش های تدریس و ارزشیابی درس ترببت بدنی در مدارس با موافقت معاونت تربیت بدنی و تندرستی اداره کل مسابقه یاد شده از مقالات مندرج در سایت گروه آموزشی درس تربیت بدنی دوره متوسطه استان، در بین تمامی دبیران و آموزگاران درس تربیت بدنی استان که در تاریخ دوشنبه 23
به همت نمایندگان سبک در استان تهران، سمینار فنی کاراته با تدریس سرکار خانم شیهان لیلا محمدخانلو، نماینده سبک در استان قزوین، صبح پنجشنبه پنجم خرداد ماه در شهرستان رباط کریم برگزار شد.در این سمینار که نفرات ارشد از استانهای تهران و قزوین حضور داشتند، به تمرینات اختصاصی و بیان تغییرات جدید اعمال شده در کاتاها پرداخته شد .در پایان، احکام دان های نفرات برگزیده در آزمون های قبل توسط شیهان لیلا محمد خانلو به این عزیزان، اعطا گردید.با برنامه ری
تقریبا این حال و روز هر روز منه. میشینم پشت سیستم و برای آرزویی که دارم دست به کار میشم اما روحم خبر نداره که چی پیش میاد. سعی میکنم چیزایی رو یاد بگیرم که بتونم باهاشون کار ساختن پروژه هام رو شروع کنم ولی از آینده احتمالیم میترسم. ترسم به خاطر سختیاش نیست، به خاطر مبهم بودنشه. اینکه باید از این مملکت برم یا نرم؟ اگر اون پولی که من انتظار دارم از کارم درنیاد تکلیف من و مسیرم و رفتنم چی میشه؟ اصن برفرض از این مملکت رفتم.تا کجا میتونم اونور دووم
_ من این روزا راه میرم، نفس میکشم، به آسمون نگاه میکنم. ماه و ستاره ها رو میبینم و لبخند میزنم. به خودم توی آینه نگاه میکنم، به چشمام که سبز تر از قبل شدن. آهنگ ملایم گوش میدم، بعضي وقتا هم نوحه. فیلم نگاه میکنم و غرق میشم توی نقشِ کاراکترای محبوبم، گاهی وقتا هم باهاشون گریه میکنم یا لبخند میزنم. یه دو روزی هست که کتاب جدیدمو شروع کردم اما هنوز فرصتش پیش نیومده که بشینم درست و حسابی مثلا دو ساعت پشت سر هم غرق بشم توی داستانش. شب ها نسکافه میخورم و
مواد لازم برای هویج پلو

هویج متوسط :5 عدد
برنج ایرانی :5 پیمانه
شکر:یک پیمانه
زعفران آب زده :3 قاشق غذاخوری
نمک:به میزان لازم
خلال بادام و پسته :جهت تزیین
مرغ جهت سرو کنار هویج پلو:به میزان نفرات
آشپزباشی
اگر بخواهم راستش را بگویم، خسته‌ام، دوست دارم در آغوشم بگیری، دستت را لا به لای موهایم بگذاری و کاری کنی که فکر کنم امن هستی، گرمای تنت را حس کنم و چشمانم را جوری ببندم که انگار هیچوقت مرگ نمی‌خواستم، انگار که هیچوقت سیاهی اطرافم را فرا نگرفته بود، جوری که گرمای تنت مرهمی بشود بر زخم‌های روحم.
دستانم رو بگیری و فرار کنیم جوری که هیچکس نبودیم. هیچوقت وجود نداشتیم، برویم در کلبه‌ای چیزی زندگی کنیم، سیگار بکشیم و باغبانی کنیم و من فراموش کنم
سلام!
از فضای وبلاگ خیلی دور شدم !
بیشتر تایمم با گوشی میره!
پای اینستاگرام 
یه حس رخوت و بدی دارم از خودم،هیچ کار مفیدی درواقع انجام نمیدم!
کلاس آلمانی میرم 
یا یه معلم به شدت سختگیر،از همونا ک درس نخونی میشوره و پهنت میکنه روی بند!
اوایلش استرسش رو داشتم،سخت بود،خیلی سخت 
​​​​​​ولی خب وقتی تایم بزاری براش و یکم بخونی زبان جالبی میشه!
______
سرظهر با بابام دعوام شد و حرفای زشتی زدم 
کاش میشد توی عصبانیت یکم حواس ادم به دهنش باشه 
عمیقا پشیمو
راستش دیروز عصرزیر باران که راه می رفتیمناگهان بغضم چشمانم را تر کردبا زحمت بغضم راپشت شوخی هایم قایم کردماشک هایم را همکار باران خواندم
گفتم شایدافسون شب های سیاهمالماس چشمان قشنگت راهمسنگ صدها قطره ی باران کند
گفتم شایدروح دلسوزت باسوز هر اشکیبوی غم می گیرد
راستش دیروز از سرمای پایان قدم هایتناگهان فهمیدمنفرینی در شعرمرنگ ها و واژه ها رابا سیاهی می شوید
راستی یادت هست؟شب را با شعر منتک بیت نیمایی ؟تنهایم تنهایی ؟یادت هست؟
کاش می دا
همونطور که میدونید، مای اسکیپ اولین و تنها لیکیشن رزرو آنلاین اتاق فرار میباشد و شما میتوانید از طریق این پلتفرم، بهترین اتاق فرارهای ایران رو با تخفیف رزرو کنید.
اتاق فرارهای ایران ، در مای اسکیپ موجود هستند و در این مقاله قصد داریم تعدادی از بهترین اتاق فرار تهران را به شما معرفی کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید .
اتاق فرار سینما مردگان
اتاق فرار سینما مردگان یکی از اتاق فرار های مجموعه اتاق فرار مگا اسکیپ در شهر تهران میباشد .
این اتا
ایندفعه مینویسم واسه دایی
نمیدونم کجایینمیدونم در چه حالی
و دلیل این بی خبریم ازدواجمهاگه مجرد بودم همچنان یهتون پیام میدادمهمچنان از نصیحتاتون استفاده میکردمهمچنان حالتونو میپرسیدم
اینقدر دلگیرم دایی ک حد و اندازه نداره
من شمارو دیدم، شخصیت شمارو دیدم و همبشه میخواستم جایی ازدواج کنم که ادمای باشخصیتی مث شما دور و ورم باشن
رشد کنم با حرفاشون ، یادبگیرم ازشون
اما اخه اومدم کجا؟جایی که مدام مسخره کردن همدیگه شده تفریحشون، جایی ک اینقدر
گفت بنویسگفتم از چهگفت از بهاران
*
خدایا به ما قلبی رئوف بده وروحی صاف ونفسی مطمئنتا به مخلوقاتت ظلم نکنیم
*
خدا یا به ما توانی عظیم بده وو باوری عمیقو زبانی گویاتا ظالمین نتوانند ظلم نکنند
*
ما مظلومان مقتدر
*
به من کمک کن که گل ها و حیوانات را اذیت نکنم.
*
صبر میخواهم که جلوی روی پدرم و مادرم نایستمتحمل میخواهم که اختلاف سلایق و شناخت را در آرامی حل و فصل کنم.
*
آرام میخواهم ، هدوء را ، هدایت راهادئ را و هادی را
*عزم میخواهمکه بخوانمکه بدانمکه بف
اگر به دنبال یک هتل آپارتمان در جنت آباد هستید که به قول معروف فول امکانات باشه، می تونین برای اجاره یک آپارتمان کامل مبله با محیطی آرام بدون سر صدا و امنیت بالا با ما در ارتباط باشید. تهران پلاک با اجاره انواع هتل آپارتمان در جنت آباد اینجاست تا به شما عزیزان کمک کنه یک شب عالی و پر ارامش داشته باشین.
جنت آباد یکی از محله های شمال غرب تهران است که در ناحیه 7 منطقه 5 شهرداری تهران قرار گرفته است؛ به شریان های مهمی همچون بزرگراه ستاری و آیت
مسابقات منطقه 1 خراسان رضوی در مشهد برگزار شد.
در این مسابقات سن سی منیره بادغن نماینده بانوان سبک شوتوکان ووکا WUKA در خراسان رضوی و سن سی فاطمه رضوی از مربیان، داوران، و اعضای فعال سبک در این استان، به داوری پرداختند.
نفرات برتر این مسابقات به همراه مناطق 2 و 3 در مسابقات انتخابی تیم استان خراسان رضوی شرکت خواهند کرد.
روابط عمومی سبک شوتوکان ووکا WUKAروابط عمومی شوتوکان جهانی WUKA
هروقت میخواهم اینجا بنویسم، یک بار وبلاگ را باز میکنم؛ بالا به پایینش‌ را نگاهی می اندازم و آنوقت نظرم برای نوشتن‌ فرق میکند‌. چیزهای متفاوت تری به سرم می زند‌. برای این صفحه ی سفید می نویسم‌ که در پس زمینه ی گوشی ام روشن است‌. از آنهمه آدم و آنهمه‌ جایی که برای نوشتن داشتم، فقط همینجا را دارم‌. در هوای سرد پاییز گوشه ی اتاقم خزیده ام، دارم یقه ی لباسم را می جوم و تند تند تایپ می کنم.
امروز نفر پشت سریم پرسید: چرا می لرزی؟ سردت است. سردم نبود
نفرات برتر مسابقات انتخابی تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان تیراندازی باکمان مشخص شدند
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، مسابقات انتخابی تیم‌های نوجوانان و جوانان تیم تیراندازی با کمان کشورمان صبح امروز با حضور بیش از 140 کماندار در سایت آزادی برگزار شد.
نتایج کمانداران برتر کشورمان به شرح زیر است:
کامپوند نوجوانان دختر:
1- ساغر قاسمی از یزد 2- شکیبا جلالی از  زنجان 3- ریحانه طالبی از تهران 4- هلیا یوسفی از تهران 5- یسرا پر
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ حمید اسکندریون در گفت وگو با ایسنا، در مورد آغاز تمرینات تیم‌های واترپلو و شیرجه اظهار کرد: متاسفانه هنوز نتوانسته ایم تمرینات را شروع کنیم و در حال رایزنی با فدراسیون پزشکی ورزشی هستیم. طبق اعلام فدراسیون پزشکی استخرهای واجد شرایط می توانند مجوز فعالیت بگیرند. در حال بررسی هستیم تا بتوانیم حداقل استخرهایی که در کل کشور این امکان را دارند شناسایی کنیم تا مجوز آغاز فعالیت صادر شود.
خواب عجیبی دیدم. دیشب تو یه کشور خارجی منو به جاسوس امنیتی متهم کرده بودن. منو داداش کوچیکم بودیم. درصورتی که من اصلا جاسوس نبودم. از این همش حرصم میگرفت که منو متهم به چیزی کردن که نیستم!. تا صبح تو خوابم دنبال یه چاقو میگشتم که باهاش طنابای دست خودم و داداشم رو باز کنم و فرار کنیم برگردیم کشور خودمون. ولی هردفعه اون مامور سی آی ای میفهمید. جالبه بگم به دستامون هیچ طنابی هم بسته نبود. :/ دلم میخواست بکشمش!. ای خدا.
واقعا توان تعریف کردنشو ندارم. و
یخچال فریزرهای متنوعی با ظرفیت و مدل‌های گوناگون در فروشگاه اینترنتی امرسان به فروش می‌رسند که هر یک ویژگی‌ها و خصوصیات منحصر به فردی دارند. تنوع محصولاتی که در این فروشگاه وجود دارد موجب می‌شود هر خانواده‌ نسبت به بودجه، تعداد نفرات اعضای خانواده و نیازی که دارد، یک محصول مناسب و ایده‌آل برای خود انتخاب کند.
از جمله محصولاتی که در فروشگاه اینترنتی امرسان عرضه می‌شوند، یخچال فریزرهای ساید بای ساید هستند. تفاوت عمده میان ن
کسی که هدفی برای زنده ماندن داشته باشد میتواند هرچیزی را تحمل کند
این جمله ای بود که تموم این مدت با خودم تکرار میکردم
ولی توی تموم این مدت نتونستم دلیلی داشته باشم که همه چیز رو تحمل کنم
سعی کردم اینو به همتون بفهمونم
من سعی کردم اینو به هرکسی که منو میشناسه بفهمونم
تموم تلاشم رو کردم که باهاتون حرف بزنم
ولی هیچکس باورش نشد
سعی کردم با یادداشت هام بهتون بفهمونم
ولی هیچ یادداشتی دیده نشد
من الان دقبقا مثل همون زندانی های
اردوگاه کار اجباری ن
 متن و دلنوشته می‌خواهم حال دلم خوب شود می‌خواهم حال دلم خوب شوددلخوشی هم گاهی باشداز نزدیک‌‌ترین لحظه ممکن، دلِ خوشش بردارمگاهی، گاهی غرق شوم در این رویاشاید خود را پرنده ای کوچک ببینم، دور از چشم شکارچیان در کنار رودخانه بنشینم. سردم شد ، بال بگشایم . بپرم سمت جنگل. آنجا که هنوز هم نور دارد حتی در شب !زیر برگ درختی، با عطر شاخه های خیسِ باران خورده ، پف کرده از گرمای درونم، بخوابم و در خواب هم ، نور باشد و طراوت و سیرابی
به راستی که چشمهایش، آن دو گویِ زیبا و جادویی در میانه ی شب چونان ماه میدرخشیدند. برای همین بود که دیگر ماه به چشمم نمی آمد چون روحم غرق شده بود در دریای عمیق چشمانش و من هر لحظه سیراب تر میشدم. حیف که غمگین بودند. چشم هایش غمگین بودند و من انگار دنبال سراب آمده بودم اما راه برگشتی نبود. زیاد به گوی هایِ جادویی میان صورتش که چه زیبا جا خوش کرده بودند زل نمیزدم اما خب من مثل عابران نبودم؛ آن هم عابرانی که بی مقصد از کوچه میگذشتند. من به دنبال اقام
دارم آخرین کارنوشت این ترم رو می‌نویسم و باید تحویلش بدم. ۵صفحه باید بشه و من فقط دو پاراگرافش رو نوشتم. اصلا تمرکز ندارم و حس می‌کنم به شدت خسته‌م. دلم یه استراحت خوب و بدون استرس می‌خواد. یه استراحت با خیالِ راحت. نه استراحت یک ربعه و نیم‌ساعته و دو روزه! اینا برام کافی نیست. روحم نیاز داره چند روز از این تهران سمی بره بیرون و نمی‌دونم بره طبیعتی، جایی حتی نمی‌دونم دلم می‌خواد با کی برم بیرون. هیچ‌کس اون‌قدر مطلوب نیست که دلم بخواد چنی
نام کتاب: افسونگر جهنمی
2جلدی
نویسنده: دیکتاتور (s.yavarnia)
ژانر: عاشقانه فانتزی ترسناک
خلاصه:به آسمان شهر خیره می‌شوم؛ این‌جا شهر شوم است! شهری که مردمی ابله، صفت گرگ‌ها را دارند. مردمی که قبول کردند شیطان‌پرست باشند و من، فرشته رانده شده این شهرم… ابلیسی دیگر! دختری از قلب جهنم که فقط ویران کردن را یاد گرفته است. من دختر شیطانم، افسونگری برای جدایی قلب‌ها. من آسیبی نمی‌بینم، نه با خواندن آیه و دعای پوچ دعانویسان، نه با آب مقد
استاداسدالله محمدی ازمربیان مطرح ورزشهای رزمی کشور (موی تای) با ابلاغ سرپرست انجمن ملی موی تای ، به سمت رئیس انجمن موی تای استان تهران منصوب گردید.استاداسدالله محمدی سالها بعنوان دبیرانجمن موی تای استان تهران حضورداشتند.ازسوابق مربیگری این استادبزرگ می توان به پرورش چندین قهرمان ملی وجهانی امثال آقایان سجادکاظم زاده،ایرج عزیزپور،امیرحسین شبان؛مهران محمدنیا،مجتبی سهراب پور،شیوامنوچهری،همچنین مربی تیم ملی موی تای ایران ومدرس دوره ها
دستور پخت گیاهی کاهو پلوکاهو پلو یک غذای خوشمزه مخلوط در کنار گوشت مرغ است که میتواند یک تنوع خاص برای غذاهای هر روز هفته باشد. این پلو محلی یک طعم بی نظیر و متفاوتی دارد و برای گیاهخواران هم غذای مناسبی است.کاهو پلو علاوه بر خوشمزگی خواص زیادی هم دارد و یک غذای مفید است.به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم که حتما این پلو خوشمزه را امتحان کنید. کاهو پلو را با گوشت قرمز و گوشت چرخ کرده هم میتوانید درست کنید. مواد مورد نیاز برای درست کردن کاهو پل

آخرین مطالب

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
تارپودکارپت / کتیرو / دالمیکر / دانه روغنی / آیاسنشیال اویل / دکمه ساز / آیگاز / چوبیجات / حصیریاب / ماهیکاران / جاکلید / چکش هیدرولیک / چرمشوز / جورابکده / فریزرز / نباتشیرین / اوگاز / شیشه دری / آیگاز / چوبیجات / شالرنگی / تیبل اندچیر / گریس / میبدکاشی / بگتایپس / Arad Branding
صالح بلاگ رز بلاگ خودکار بیک هیما قلم‌سرا زندگی پاک | مرجع ترک اعتیاد ایران به روزترین اخبار تخصصی شهری آموزش تخصصی بلاکچین و ارزهای دیجیتال طراحی فضای سبز تهران گاردن